W  Kampolu produkujemy wszystko czego potrzebujesz do zdrowego snu. Od pulchnych poduszek po kołdry w których zapomnisz o świecie, przez ochraniacze na materace czy poduszki ortopedyczne.

Z tak różnorodna ofertą zaspokoimy oczekiwania każdego klienta. Do produkcji używamy włókien syntetycznych lub naturalnych w zależności od przeznaczenia i rodzaju produktu.

Szczegółowe opisy produktów i ich właściwości znajdą państwo w poniższych odnośnikach.

Poduszka Mikro:

Specyfikacja

Poszycie poduszki MIKRO to specjalny typ mikro włókna, który powstaje przy użyciu nowoczesnych technologii, składający się z mieszanki bardzo cienkich włókien  Najważniejsze jest jednak to, że włókna otrzymane w ten sposób są aż 10 razy cieńsze niż jedwab, do 30 razy cieńsze niż bawełna, 40 razy cieńsze niż wełna oraz 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa!  Poduszki wypełnione są sztucznym puchem – silikonowym włóknem kulkowym. Kuleczki te charakteryzują się wyjątkową lekkością, Włókna kulkowe nadają wyjątkową lekkość i puszystość, a naniesienie preparacji silikonowej wzmacnia sprężystość, dzięki czemu są one dobrym podparciem dla szyi. Poduszka jest miękka, sprężysta i nie zbija się podczas użytkowania.

 

Poduszka DeLux:

Specyfikacja:

Poszycie poduszki DeLux to specjalny typ mikro włókna pokrytego mikrodrukiem na całej powierzchni materiału, nadaje mu to nie zwykle elegancki i prestiżowy wygląd dostępne są dwa wzory mikrodruku widoczne na zdjęciach. Materiał ma takie same właściwości jak mikrofaza.

Poduszki wypełnione są Włóknem silikonowym HCS 7D 32mm virgin. Włókna silikonowe występują w postaci kuleczek o średnicy ok 0,5 cm. Dzięki kanalikom powietrznym oraz skrętnemu karbikowaniu kulka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała.

 

Poduszka Bambooo

Wyjątkowe poduszki z serii BAMBOO są  delikatne i komfortowe wykonane z nowoczesnej tkaniny bawełniano – bambusowych. Wypełnienie włóknem DREAMBALL, jest bezpieczne dla alergików, zapewnia zdrowy i komfortowy sen.

Główne cechy tej linii to:

  •  naturalnie antybakteryjne, bakteriobójcze oraz prozdrowotne właściwości tkaniny bambusowej
  • połączenie najlepszych cech bambusa i bawełny zapewnia doskonałą miękkość, delikatności wydłużoną trwałość
  • oddychająca tkanina, dzięki bawełnie i włóknom bambusowym, które posiadają liczne mikropory
  • cyrkulacja powietrza na najwyższym poziomie, nie pozwalająca na przegrzanie organizmu

 

Poduszka Antyalergiczna:

Ta rodzina produktów skierowana jest do klientów ceniących sobie jakość komfort chcących lub muszących dbać o zdrowie ale mających także na uwadze dobro ich portfela.

Wszystkie produkty tej serii można prać w pralce są to produkty polecane
alergikom. Poszycie występuje w różnych wariantach w zależności od upodobań klienta. Wypełnienie to Puch silikonowy włókno rozczesane, bardziej puszyste, bez widocznego skręcenia. Zaawansowana technologia produkcji gwarantuje długotrwałe zachowanie właściwości.

Wypełnienie jest wytrzymałe, niepodatne na odkształcenia, ścieranie, zginanie i rozrywanie. Cechuje je odporność na działanie światła, czynników chemicznych i biologicznych. Charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, nie wchłania wody, jest podatne na pranie w temp. do max 60 stopni Celsjusza.

 

Poduszka poliestrowa:

Kołdra i poduszki są wykonane z tkaniny o gęstym splocie, który gwarantuje nie przepuszczanie wypełnienia. Zapewniają przyjemny i zdrowy sen, chronią przed roztoczami i bakteriami.

Wypełnienie:
Poduszki wypełnione są włóknem poliestrowym długości 64mm nie sylikonizowanym , są antyalergiczne, podczas używania poduszki nie zbijają się, zachowują swoją puszystość na długi czas. Poduszek nie należy zbyt często prać.

 

Poduszka pół puch

Ta poduszka stanowi połączenie miękkości puchu ze sprężystością pierza. Dla większości naszych klientów stanowi optymalny wybór.
Szczegóły produktu:

  • Tkanina: pucho-szczelna bawełna antyalergiczna
  • wkład: półpuch pozyskany z polskiej gęsi

 

Poduszka puchowa DeLux

Bardzo miękka i sprężysta poduszka w 100% puchowa

Szczegóły produktu:

  • tkanina: pucho-szczelna bawełna antyalergiczna biała lub kremowa
  • wkład: puch gęsi białej

 

Poduszka z wełny

Wełna jest idealna dla alergików – nie drażni skóry, przepuszcza powietrze. Wypełnienie PODUSZKI stanowi włókno z domieszką  owczej wełny. Wełna zapewnia utrzymanie stałej temperatury ciała podczas snu, gwarantuje doskonałą wentylację bez utraty ciepła. Jest odpowiednia na każdą porę roku. Zapewnia ciepło w zimie, a latem nie dopuszcza do przegrzania się organizmu.Wchłania i utrzymuje w sobie duże ilości wilgoci w tym ludzki pot.

 

Masz pytania? Napisz do Nas